Celiko Mango liofilizado, sin gluten

Celiko
51Celiko Mango liofilizado, sin gluten

Idealna do spożycia bezpośrednio po otwarciu opakowania lub jako dodatek wzbogacający desery, ciasta, jogurty i napoje.
Do wyprodukowania 100 g mango liofilizowanego zużyto 0,5 kg świeżego mango.
Liofilizacja to metoda suszenia, pozwalająca utrwalić produkty bez wpływu na ich właściwości. Charakteryzuje się wysokim zachowaniem smaku, aromatu i wartości odżywczych - wyższym niż w przypadku klasycznego suszenia.
Opakowanie 15 g stanowi 1 porcję produktu.

Celiko Mango liofilizado, sin gluten  Celiko Mango liofilizado, sin gluten
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

599,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900038003545

5900038003545

precio: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-05-30 NewCondition

Liofilizowane mango.


Wartość energetyczna: 1659 kJ/396 kcal
Tłuszcz: 2,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,6 g
Węglowodany: 83 g
w tym cukry: 83 g
Błonnik: 9,7 g
Białko: 5,0 g
Sól: 0,15 g


Idealna do spożycia bezpośrednio po otwarciu opakowania lub jako dodatek wzbogacający desery, ciasta, jogurty i napoje.
Do wyprodukowania 100 g mango liofilizowanego zużyto 0,5 kg świeżego mango.
Liofilizacja to metoda suszenia, pozwalająca utrwalić produkty bez wpływu na ich właściwości. Charakteryzuje się wysokim zachowaniem smaku, aromatu i wartości odżywczych - wyższym niż w przypadku klasycznego suszenia.
Opakowanie 15 g stanowi 1 porcję produktu.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Celiko Celiko Ananas liofilizowany Celiko Celiko Ananas liofilizowany
    15 g
    478,67zł/kg

    precio: 7,18 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Bio Planet Bio Planet Mango seco Bio Planet Bio Planet Mango seco
    BIO 400 g
    89,00zł/kg

    precio: 35,60 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-12-31
    Bakalland fechas sin hueso Bakalland fechas sin hueso
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Bakalland amapola masa Bakalland amapola masa
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
    Secos 150 g
    89,73zł/kg

    precio: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-28
    Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
    gluten Bio Planet BIO 200 g
    52,65zł/kg

    precio: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
    endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
    123,30zł/kg

    precio: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
    sultanas sin gluten BIO 400 g
    45,00zł/kg

    precio: 18 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-03-31
    Celiko Celiko Truskawki Celiko Celiko Truskawki
    liofilizowane 13 g
    605,38zł/kg

    precio: 7,87 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-06-01
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5