Café de cereal de coco Inka

Inka
Café de cereal de coco Inka  Café de cereal de coco Inka
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-02-14

pojemność

cena za kilogram

51,55 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901154049646

5901154049646

precio: 10,31 zł

10.31 PLN 2028-02-14 NewCondition
zboża 62 % (jęczmień, żyto), cukier, cykoria, ekstrakt z kokosa 3,6 %, aromat, maltodekstryna z tapioki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu instant
wartość energetyczna1599 kJ / 378 kcal
tłuszcz2,2 g
w tym kwasy nasycone1,7 g
węglowodany82 g
w tym cukry34 g
błonnik8,3 g
białko2,9 g
sól0,19 g
* RWS-referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
200 g Inki kokosowej to około 50 porcji.

Jęczmień : Zawiera
Żyto : Zawiera
kokosowa, naturalnie smaczna, idealna dla całej rodziny, od rana do nocy, pyszny kokosowy smak
marca:Inka
Conservación:Szczelnie zamknięte opakowanie przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przyrządzenia: 1. Wsyp do kubka 2 łyżeczki Inki (4 g). 2. Zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą (200 ml). Wymieszaj!
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:Grana Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina
Dirección de devolución:Grana Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina
Inka Café instantáneo Inka Inka Café instantáneo Inka
Classic 200 g
51,75zł/kg

precio: 10,35 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2028-03-04
PRECIO REDUCIDO -25%
Delecta Kujawianka café de Delecta Kujawianka café de
achicoria 200 g
14,95zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-11-30
Inka Café instantáneo de Inka Café instantáneo de
cereales Inka Caramel con caramelo 200 g
51,55zł/kg

precio: 10,31 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-07-08
Inka Bebida Inka Milky a base de Inka Bebida Inka Milky a base de
cereal café con leche 200 g
51,55zł/kg

precio: 10,31 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2028-02-19
Inka Café instantáneo Inka Inka Café instantáneo Inka
Classic 150 g
39,93zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2027-08-07
Delecta Kujawianka sustituto del Delecta Kujawianka sustituto del
café 500 g
12,76zł/kg

precio: 6,38 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-30
Alce Nero Instantánea Orgánica Alce Nero Instantánea Orgánica
sustituto del café 125 g
145,76zł/kg

precio: 18,22 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2029-04-17
Inka Café de cereal instantáneo Inka Café de cereal instantáneo
Inka Magne enriquecido con magnesio 100 g
103,70zł/kg

precio: 10,37 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2029-08-06
Inka Inka Fiber. Café de cereal Inka Inka Fiber. Café de cereal
soluble enriquecido con fibra 100 g
99,90zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2029-04-22
Inka Inka Calcium, café de cereal Inka Inka Calcium, café de cereal
instantáneo enriquecido con calcio y vitaminas 100 g
93,60zł/kg

precio: 9,36 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2029-06-02
Inka Avena Inka Bebida de avena Inka Avena Inka Bebida de avena
con calcio y vitaminas sin lactosa 1 litr
8,00zł/l

precio: 8 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad
2027-08-05
Inka Bebida inka de soja con Inka Bebida inka de soja con
calcio y vitaminas sin lactosa 1 litr

precio: 8,70 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2027-04-28
Inka Café de cereal instantáneo Inka Café de cereal instantáneo
Inka Chocolate con chocolate 200 g
58,65zł/kg

precio: 11,73 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-08-17
Inka Café instantáneo Inka Bio Inka Café instantáneo Inka Bio
Classic 100 g
122,20zł/kg

precio: 12,22 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2029-07-22
Inka Achicoria Inka Bio Soluble Inka Achicoria Inka Bio Soluble
100 g
157,50zł/kg

precio: 15,75 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2029-07-08
Inka Café de cereal instantáneo Inka Café de cereal instantáneo
sin gluten Inka 100 g
122,20zł/kg

precio: 12,22 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-07-01
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5