Bio arroz de grano redondo Planet BIO

Bio Planet

Składniki:
ryż okrągły pełnoziarnisty* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Opis:
Ekologiczny ryż okrągły pełnoziarnisty charakteryzuje się specyficznym aromatem i zapachem, dzięki którym harmonijnie współgra z wieloma potrawami. Zachowuje wszystkie cenne składniki znajdujące się w łusce, dzięki czemu jest wartościowszy niż ziarno obłuszczone. Ryż okrągły polecamy do potraw typu risotto, zapiekanek ryżowych oraz sałatek.

Sposób przygotowania:
uprzednio wypłukany ryż gotować w proporcji 1:2 (1 porcja ryżu na 2 porcje wody) na małym ogniu ok. 35 min. 

Wartość odżywcza w 100 g:

Wartość energetyczna - 1479 kJ /  349 kcal

Tłuszcz - 2,2 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone -0,5 g

Węglowodany - 74 g

w tym cukry - 0,9 g

Białko - 7,2 g

Sól - 0,03 g

Bio arroz de grano redondo Planet BIOBio arroz de grano redondo Planet BIO
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-12

pojemność

cena za kilogram

19,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814668646

5907814668646

precio: 19,25 zł

19.25 PLN 2027-03-12 NewCondition

Składniki:
ryż okrągły pełnoziarnisty* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Opis:
Ekologiczny ryż okrągły pełnoziarnisty charakteryzuje się specyficznym aromatem i zapachem, dzięki którym harmonijnie współgra z wieloma potrawami. Zachowuje wszystkie cenne składniki znajdujące się w łusce, dzięki czemu jest wartościowszy niż ziarno obłuszczone. Ryż okrągły polecamy do potraw typu risotto, zapiekanek ryżowych oraz sałatek.

Sposób przygotowania:
uprzednio wypłukany ryż gotować w proporcji 1:2 (1 porcja ryżu na 2 porcje wody) na małym ogniu ok. 35 min. 

Wartość odżywcza w 100 g:

Wartość energetyczna - 1479 kJ /  349 kcal

Tłuszcz - 2,2 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone -0,5 g

Węglowodany - 74 g

w tym cukry - 0,9 g

Białko - 7,2 g

Sól - 0,03 g


Kupiec arroz blanco Kupiec arroz blanco
1 kg

precio: 8,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-03-31
Sonko Arroz blanco de grano largo Sonko Arroz blanco de grano largo
Sonko 1 kg

precio: 7,32 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-02
Kuchnia Gosposi arroz fregona Kuchnia Gosposi arroz fregona
blanca 1 kg

precio: 6,86 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-08-30
Bio Planet Bio Planet Rice basmati Bio Planet Bio Planet Rice basmati
blanco BIO 1 kg

precio: 17,60 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-12-04
Melvit Melvit Ryż Basmati Indie Melvit Melvit Ryż Basmati Indie
1 kg

precio: 19,25 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-10-20
Bio Planet Bio Planet Arroz Bio Planet Bio Planet Arroz
Jazmín Blanco Sin Gluten BIO 1 kg

precio: 16,23 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-12-31
Familijne Przysmaki Ryż biały Familijne Przysmaki Ryż biały
1 kg

precio: 5,12 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-03-30
Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
Secos 150 g
89,73zł/kg

precio: 13,46 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-28
Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
BIO 100 g
109,90zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-05
Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
135,00zł/kg

precio: 13,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
Brasil BIO 150 g
169,27zł/kg

precio: 25,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
gluten Bio Planet BIO 200 g
52,65zł/kg

precio: 10,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
123,30zł/kg

precio: 12,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
sultanas sin gluten BIO 400 g
45,00zł/kg

precio: 18 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
Basmati Integral 500 g
23,78zł/kg

precio: 11,89 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-24
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5