Bio Planet copos de levadura inactiva BIO

Bio Planet

Ekologiczne płatki drożdżowe nieaktywne to niezastąpiony składnik wielu dań wegetariańskich i wegańskich. Charakteryzują się delikatnym smakiem i zapachem. Poprawiają walory smakowe i odżywcze przygotowywanych posiłków. Mogą stanowić składnik sosów, pasztetów, past kanapkowych. Idealne jako dodatek do grillowanych i smażonych warzyw. Płatki nie są przeznaczone do wypieków.

Bio Planet copos de levadura inactiva BIOBio Planet copos de levadura inactiva BIO
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

216,30 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814667984

5907814667984

precio: 21,63 zł

21.63 PLN 2027-06-30 NewCondition

drożdże*, mąka PSZENNA*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1434 kJ / 342 kcal
Tłuszcz - 6,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,3 g
Węglowodany - 32 g
w tym cukry - 3,0 g
Białko - 28 g
Sól - 1,0 g


Ekologiczne płatki drożdżowe nieaktywne to niezastąpiony składnik wielu dań wegetariańskich i wegańskich. Charakteryzują się delikatnym smakiem i zapachem. Poprawiają walory smakowe i odżywcze przygotowywanych posiłków. Mogą stanowić składnik sosów, pasztetów, past kanapkowych. Idealne jako dodatek do grillowanych i smażonych warzyw. Płatki nie są przeznaczone do wypieków.


Kupiec avena montaña Kupiec avena montaña
400 g
12,48zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-09-30
Kupiec Comerciante de avena Kupiec Comerciante de avena
instantánea 400 g
12,48zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-30
Lubella conchas de chocolate Lubella conchas de chocolate
cereales mlekołaki 250 g
23,96zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-08-30
Mlekołaki bolas de chocolate de Mlekołaki bolas de chocolate de
cereales 250 g
27,36zł/kg

precio: 6,84 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-06-30
Mlekołaki Anillos de cereales Mlekołaki Anillos de cereales
Honey 250 g
24,72zł/kg

precio: 6,18 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-08-30
Kupiec Gachas Nosh con ciruelas Kupiec Gachas Nosh con ciruelas
50 g
54,20zł/kg

precio: 2,71 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-08-30
Kupiec Gachas Nosh con fresas Kupiec Gachas Nosh con fresas
50 g
54,20zł/kg

precio: 2,71 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-06-30
Kupiec Nosh avena del arándano Kupiec Nosh avena del arándano
frambuesa 50 g
54,20zł/kg

precio: 2,71 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-08-30
Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
Secos 150 g
89,73zł/kg

precio: 13,46 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-28
Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
BIO 100 g
109,90zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-05
Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
135,00zł/kg

precio: 13,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
Brasil BIO 150 g
169,27zł/kg

precio: 25,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
gluten Bio Planet BIO 200 g
52,65zł/kg

precio: 10,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
123,30zł/kg

precio: 12,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
sultanas sin gluten BIO 400 g
45,00zł/kg

precio: 18 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
Basmati Integral 500 g
23,78zł/kg

precio: 11,89 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-24
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5