Arroz para sushi Bio Planet BIO

Bio Planet

Ekologiczny ryż biały okrągły doskonały do sushi. Grube, okrągłe, lekko przezroczyste ziarna gwarantują idealny smak sushi. Polecamy również do zup, sałatek i jako składnik farszów.

Arroz para sushi Bio Planet BIOArroz para sushi Bio Planet BIO
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-23

pojemność

cena za kilogram

23,78 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902605416482

5902605416482

precio: 11,89 zł

11.89 PLN 2027-04-23 NewCondition

ryż do sushi* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1481 kJ / 349 kcal
Tłuszcz - 0,5 g,
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,2 g
Węglowodany - 79 g,
w tym cukry - 0,2 g
Białko - 6,5 g
Sól - 0,01 g


Ekologiczny ryż biały okrągły doskonały do sushi. Grube, okrągłe, lekko przezroczyste ziarna gwarantują idealny smak sushi. Polecamy również do zup, sałatek i jako składnik farszów.


Instrucciones de preparación:

uprzednio wypłukany ryż gotujemy w proporcji 1:2 (1 porcja ryżu na 2 porcje wody) na małym ogniu pod przykryciem ok. 15 minut.


Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
Basmati Integral 500 g
23,78zł/kg

precio: 11,89 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-24
Bio Planet Arroz basmati blanco Bio Planet Arroz basmati blanco
sin gluten Bio Planet BIO 500 g
23,76zł/kg

precio: 11,88 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-12-04
Bio Planet Bio Planet Arroz blanco Bio Planet Bio Planet Arroz blanco
jazmín sin gluten BIO 500 g
21,44zł/kg

precio: 10,72 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-31
Bio Planet Arroz integral redondo Bio Planet Arroz integral redondo
Bio Planet BIO 500 g
22,48zł/kg

precio: 11,24 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-03-12
Bio Planet Arroz blanco de grano Bio Planet Arroz blanco de grano
largo sin gluten Bio Planet BIO 500 g
18,44zł/kg

precio: 9,22 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-09-28
Bio Planet Bio Planet Arroz Bio Planet Bio Planet Arroz
Arborio risotto BIO 500 g
34,94zł/kg

precio: 17,47 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-02-10
Melvit Copos de arroz instantáneo Melvit Copos de arroz instantáneo
500 g
15,68zł/kg

precio: 7,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-01-28
Ekologiko basmati Arroz orgánico Ekologiko basmati Arroz orgánico
Ekologiko 500 g
26,72zł/kg

precio: 13,36 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-06-28
Bio Planet Bio Planet Arroz Bio Planet Bio Planet Arroz
Jazmín Blanco Sin Gluten BIO 1 kg

precio: 16,23 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-12-31
Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
Secos 150 g
89,73zł/kg

precio: 13,46 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-28
Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
BIO 100 g
109,90zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-05
Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
135,00zł/kg

precio: 13,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
Brasil BIO 150 g
169,27zł/kg

precio: 25,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
gluten Bio Planet BIO 200 g
52,65zł/kg

precio: 10,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
123,30zł/kg

precio: 12,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
sultanas sin gluten BIO 400 g
45,00zł/kg

precio: 18 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5