Muesli de maní Bio Planet BIO

Bio Planet
51Muesli de maní Bio Planet BIO

płatki OWSIANE*, płatki ŻYTNIE*, ORZECHY LASKOWE*, rodzynki*, ORZECHY NERKOWCA*, chipsy kokosowe*, MIGDAŁY*, ziarno słonecznika*, kasza gryczana*, siemię lniane* (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość orzechów 29%.

Muesli de maní Bio Planet BIOMuesli de maní Bio Planet BIO
BIO
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-15

pojemność

cena za kilogram

25,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814667045

5907814667045

precio: 15,20 zł

15.20 PLN 2027-04-15 NewCondition

Ekologiczne musli orzechowe to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Przed spożyciem zalecamy poddać musli krótkotrwałej obróbce cieplnej.


Wartość energetyczna - 1913 kJ / 458 kcal
Tłuszcz - 23 g,
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 6,0 g
Węglowodany - 45 g,
w tym cukry - 7,7 g
Białko - 13 g
Sól - 0,04 g


płatki OWSIANE*, płatki ŻYTNIE*, ORZECHY LASKOWE*, rodzynki*, ORZECHY NERKOWCA*, chipsy kokosowe*, MIGDAŁY*, ziarno słonecznika*, kasza gryczana*, siemię lniane* (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość orzechów 29%.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet Copos de espelta 600 g Bio Planet Copos de espelta 600 g
    BIO - BIO PLANET 600 g
    15,80zł/kg

    precio: 9,48 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-02-27
    Bio Planet Muesli de maní Bio Bio Planet Muesli de maní Bio
    Planet BIO 300 g
    33,30zł/kg

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-03-12
    Sante Cereales muesli Tropical Sante Cereales muesli Tropical
    fecha de caducidad 2027-07-17
    Sante Sante cereales muesli Sante Sante cereales muesli
    crujiente de chocolate con plátano 350 g
    24,74zł/kg

    precio: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-07-07
    Sante cereales de granola Sante cereales de granola
    crujiente, 350 g de fruta 350 g
    24,74zł/kg

    precio: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-07-09
    Sante Fruto de cereales muesli Sante Fruto de cereales muesli
    - Frutas 350 g
    22,83zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-06-23
    Bio Planet Bio Planet Muesli Bio Planet Bio Planet Muesli
    tropical BIO 300 g
    30,90zł/kg

    precio: 9,27 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-01-16
    Szczytno 5 de cereales muesli con Szczytno 5 de cereales muesli con
    pasas 400 g
    18,13zł/kg

    precio: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-06-13
    Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
    Secos 150 g
    89,73zł/kg

    precio: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-28
    Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
    BIO 100 g
    109,90zł/kg

    precio: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-02-05
    Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
    Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    precio: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
    Brasil BIO 150 g
    169,27zł/kg

    precio: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
    gluten Bio Planet BIO 200 g
    52,65zł/kg

    precio: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
    endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
    123,30zł/kg

    precio: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
    sultanas sin gluten BIO 400 g
    45,00zł/kg

    precio: 18 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
    Basmati Integral 500 g
    23,78zł/kg

    precio: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-24
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5