Arroz basmati blanco sin gluten Bio Planet BIO

Bio Planet
51Arroz basmati blanco sin gluten Bio Planet BIO

Ekologiczny ryż Basmati biały charakteryzuje się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi najszlachetniejszą odmianę ryżu na świecie. Doskonały jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.

Arroz basmati blanco sin gluten Bio Planet BIOArroz basmati blanco sin gluten Bio Planet BIO
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-12-04

pojemność

cena za kilogram

23,76 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664136

5907814664136

precio: 11,88 zł

11.88 PLN 2027-12-04 NewCondition

ryż Basmati biały* 100 % (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna - 1642 kJ / 389 kcal
Tłuszcz - 0,6 g,
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,2 g
Węglowodany -78 g,
w tym cukry - 0,1 g
Białko - 7,4 g
Sól - 0 g


Informacja alergiczna:Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.


Ekologiczny ryż Basmati biały charakteryzuje się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi najszlachetniejszą odmianę ryżu na świecie. Doskonały jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.


marca:

Bio Planet


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
    Basmati Integral 500 g
    23,78zł/kg

    precio: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-24
    Bio Planet Bio Planet Arroz blanco Bio Planet Bio Planet Arroz blanco
    jazmín sin gluten BIO 500 g
    21,44zł/kg

    precio: 10,72 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-12-31
    Bio Planet Arroz integral redondo Bio Planet Arroz integral redondo
    Bio Planet BIO 500 g
    22,48zł/kg

    precio: 11,24 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-03-12
    Bio Planet Arroz blanco de grano Bio Planet Arroz blanco de grano
    largo sin gluten Bio Planet BIO 500 g
    18,44zł/kg

    precio: 9,22 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-09-28
    Bio Planet Bio Planet Arroz Bio Planet Bio Planet Arroz
    Arborio risotto BIO 500 g
    34,94zł/kg

    precio: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-02-10
    Melvit Copos de arroz instantáneo Melvit Copos de arroz instantáneo
    500 g
    15,68zł/kg

    precio: 7,84 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2028-01-28
    Ekologiko basmati Arroz orgánico Ekologiko basmati Arroz orgánico
    Ekologiko 500 g
    26,72zł/kg

    precio: 13,36 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-28
    Ekologiko Ekologiko Orgánica Ekologiko Ekologiko Orgánica
    BIO
    Ekologiko Orgánica arroz blanco grano largo Ekologiko Orgánica arroz blanco grano largo
    arroz blanco grano largo 500 g
    16,32zł/kg

    precio: 8,16 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-09-28
    Bio Planet Arroz para sushi Bio Bio Planet Arroz para sushi Bio
    Planet BIO 500 g
    23,78zł/kg

    precio: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-04-23
    Bio Planet Bio Planet Arroz Bio Planet Bio Planet Arroz
    Jazmín Blanco Sin Gluten BIO 1 kg

    precio: 16,23 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
    Secos 150 g
    89,73zł/kg

    precio: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-28
    Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
    BIO 100 g
    109,90zł/kg

    precio: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-02-05
    Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
    Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    precio: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
    Brasil BIO 150 g
    169,27zł/kg

    precio: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
    gluten Bio Planet BIO 200 g
    52,65zł/kg

    precio: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
    endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
    123,30zł/kg

    precio: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-01-04
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5