Basso aceite de orujo de oliva

Basso Oliwa zawierająca wyłącznie oliwę uzyskaną z przetworzenia wytłoczyn z oliwek i oliwę otrzymaną bezpośrednio z oliwek.
Basso aceite de orujo de olivaBasso aceite de orujo de oliva
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-12-30

pojemność

cena za litr

32,99 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80140139

precio: 32,99 zł

comprar 6 szt. para 32.50 zł/szt
32.99 PLN 2027-12-30 NewCondition
85 % rafinowana oliwa z wytłoczyn z oliwek, 15 % oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml
Wartość energetyczna3389 kJ / 824 kcal
Tłuszcz91.6 g
w tym kwasy tłuszczowe
- nasycone13 g
- jednonienasycone69.9 g
- wielonienasycone9 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g

Oliwa zawierająca wyłącznie oliwę uzyskaną z przetworzenia wytłoczyn z oliwek i oliwę otrzymaną bezpośrednio z oliwek.
marca:Basso
Conservación:W niskiej temperaturze gęstnieje, co nie ma wpływu na jakość oliwy i ustępuje w temperaturze pokojowej. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w ciemnym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Butelka szklana
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Kujawski aceite de canola Kujawski aceite de canola
1 litr

precio: 12,18 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2028-03-04
Monini aceite de semilla de uva Monini aceite de semilla de uva
1 litr

precio: 30,25 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-11-22
Bartek aceite de girasol Bartek aceite de girasol
1 litr

precio: 12,33 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-09-28
aceite de canola polaco aceite de canola polaco
1 litr

precio: 9,25 zł

PLN
1
108
fecha de caducidad 2027-09-04
PRECIO REDUCIDO -40%
So Well Olej ryżowy So Well Olej ryżowy
1 litr

precio: 14,92 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-11-30
Big Nature Big Nature Olej lniany Big Nature Big Nature Olej lniany
tłoczony 1 litr

precio: 26,34 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-02-17
Monini aceite de oliva delicato de Monini aceite de oliva delicato de
con una luz y sabor suave la primera presión en frío ( extra virgen ) , 500 ml
58,28zł/l

precio: 29,14 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-06
Monini Aceite de Oliva Virgen Monini Aceite de Oliva Virgen
Extra Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
58,28zł/l

precio: 29,14 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-08-27
Basso Aceite de oliva virgen extra Basso Aceite de oliva virgen extra
Basso 500 ml
57,16zł/l

precio: 28,58 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-02-28
Basso Aceite de orujo de oliva Basso Aceite de orujo de oliva
basso 500 ml
38,92zł/l

precio: 19,46 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-12-12
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5