Arroz blanco redondo ecológica

Bio Planet

Skład:
ryż biały okrągły* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).

Opis:
Ekologiczny ryż biały okrągły charakteryzuje się subtelnym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Doskonały do risotto, sushi i sałatek.

Sposób przygotowania:
zagotować 500 ml osolonej wody, do gotującej się wody wsypać 200 g ryżu (wypłukanego w dużej ilości wody) i dodać odrobinę masła lub oleju. Gotować na małym ogniu ok. 25 min.


Informacja alergiczna:
Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.
Arroz blanco redondo ecológicaArroz blanco redondo ecológica
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-10

pojemność

cena za kilogram

18,58 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814662439

5907814662439

precio: 9,29 zł

9.29 PLN 2027-02-10 NewCondition

Skład:
ryż biały okrągły* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).

Opis:
Ekologiczny ryż biały okrągły charakteryzuje się subtelnym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Doskonały do risotto, sushi i sałatek.

Sposób przygotowania:
zagotować 500 ml osolonej wody, do gotującej się wody wsypać 200 g ryżu (wypłukanego w dużej ilości wody) i dodać odrobinę masła lub oleju. Gotować na małym ogniu ok. 25 min.


Informacja alergiczna:
Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.
marca:Bio Planet
Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
Basmati Integral 500 g
23,78zł/kg

precio: 11,89 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-24
Bio Planet Arroz basmati blanco Bio Planet Arroz basmati blanco
sin gluten Bio Planet BIO 500 g
23,76zł/kg

precio: 11,88 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-12-04
Bio Planet Bio Planet Arroz blanco Bio Planet Bio Planet Arroz blanco
jazmín sin gluten BIO 500 g
21,44zł/kg

precio: 10,72 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-31
Bio Planet Arroz integral redondo Bio Planet Arroz integral redondo
Bio Planet BIO 500 g
22,48zł/kg

precio: 11,24 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-03-12
Bio Planet Arroz blanco de grano Bio Planet Arroz blanco de grano
largo sin gluten Bio Planet BIO 500 g
18,44zł/kg

precio: 9,22 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-09-28
Bio Planet Bio Planet Arroz Bio Planet Bio Planet Arroz
Arborio risotto BIO 500 g
34,94zł/kg

precio: 17,47 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-02-10
Melvit Copos de arroz instantáneo Melvit Copos de arroz instantáneo
500 g
15,68zł/kg

precio: 7,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-01-28
Ekologiko basmati Arroz orgánico Ekologiko basmati Arroz orgánico
Ekologiko 500 g
26,72zł/kg

precio: 13,36 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-06-28
Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
Secos 150 g
89,73zł/kg

precio: 13,46 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-28
Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
BIO 100 g
109,90zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-05
Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
135,00zł/kg

precio: 13,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
Brasil BIO 150 g
169,27zł/kg

precio: 25,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
gluten Bio Planet BIO 200 g
52,65zł/kg

precio: 10,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
123,30zł/kg

precio: 12,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
sultanas sin gluten BIO 400 g
45,00zł/kg

precio: 18 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-31
Bio Planet Ciruelas sin semillas Bio Planet Ciruelas sin semillas
Bio Planet Californian, secas sin gluten BIO 400 g
85,53zł/kg

precio: 34,21 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-08-24
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5