Aceite de girasol prensado en frío Kujawski

Kujawski To produkt 100 % naturalny, będący źródłem witaminy E Stanowi doskonały dodatek do: sałatek i surówek dressingów past do kanapek gotowych dań Smacznego!
Aceite de girasol prensado en frío KujawskiAceite de girasol prensado en frío Kujawski
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-22

pojemność

cena za litr

42,56 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012007842

5900012007842

precio: 10,64 zł

10.64 PLN 2027-01-22 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 1 łyżka stołowa (10 g)
Wartość energetyczna370 kJ
Tłuszcz / w tym:10,0 g
- kwasy nasycone1,1 g
- jednonienasycone2,6 g
- wielonienasycone6,3 g
Węglowodany0 g
- w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E*6 mg (50 %**)
* naturalna zawartość
**% dziennych referencyjnych wartości spożycia
Butelka zawiera 23 łyżki stołowe.

To produkt 100 % naturalny, będący źródłem witaminy E Stanowi doskonały dodatek do: sałatek i surówek dressingów past do kanapek gotowych dań Smacznego!
Características:naturalne źródło wit. E, słonecznik
marca:Kujawski
Conservación:Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu. W oleju może pojawić się naturalny osad.
Tipo de embalaje:Butelka
Dirección del productor:ZT "Kruszwica" S.A. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica
Dirección de devolución:Bunge Polska Sp.zo.o. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
albahaca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
91,96zł/l

precio: 22,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-06-17
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
250ml aceite de oliva virgen ( extra virgen ) de limón 250 ml
94,44zł/l

precio: 23,61 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-08-25
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
4 especies de pimienta aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250 ml de 250 ml
94,44zł/l

precio: 23,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

precio: 23,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-12-18
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
trufa blanca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
99,24zł/l

precio: 24,81 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

precio: 22,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-24
Kujawski aceite de oliva virgen Kujawski aceite de oliva virgen
con ajo 250 ml
38,80zł/l

precio: 9,70 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-09-18
Kujawski aceite de oliva virgen Kujawski aceite de oliva virgen
con albahaca 250 ml
38,80zł/l

precio: 9,70 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-06-30
Kujawski aceite de canola Kujawski aceite de canola
1 litr

precio: 12,18 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2028-03-04
Kujawski aceite virgen aceite de Kujawski aceite virgen aceite de
canola, linaza y germen de trigo 750 ml
19,99zł/l

precio: 14,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-10-03
Kujawski aceite de oliva virgen Kujawski aceite de oliva virgen
con tomate ajo y albahaca 250 ml
38,80zł/l

precio: 9,70 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-11-19
PRECIO REDUCIDO -10%
Kujawski Aceite de linaza prensado Kujawski Aceite de linaza prensado
en frío Kujawski 250 ml
28,76zł/l

precio: 7,19 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-11-21
Kujawski Aceite de colza Kujawski Kujawski Aceite de colza Kujawski
con romero, orégano y albahaca 250 ml
38,72zł/l

precio: 9,68 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-10-16
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5