Copos de espelta 600 g BIO - BIO PLANET

Bio Planet

Płatki ORKISZOWE to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.

Copos de espelta 600 g BIO - BIO PLANETCopos de espelta 600 g BIO - BIO PLANET
BIO
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-27

pojemność

cena za kilogram

15,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664860

5907814664860

precio: 9,48 zł

9.48 PLN 2027-02-27 NewCondition

ekologiczne płatki z PSZENICY ORKISZ 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1457 kJ/345 kcal
Tłuszcz 1,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany 60 g
w tym cukry 0,7 g
Błonnik 10 g
Białko 17 g
Sól 0,01 g


Płatki ORKISZOWE to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.


Sante salvado de avena Sante salvado de avena
150 g
22,07zł/kg

precio: 3,31 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-04-07
Sante wysokobłonnikowe salvado de Sante wysokobłonnikowe salvado de
avena 200 g
20,80zł/kg

precio: 4,16 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-06-29
Bio Planet Bio Planet Salvado de Bio Planet Bio Planet Salvado de
espelta ecológico 150 g
31,73zł/kg

precio: 4,76 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-12-11
Bio Planet Bio Planet
150 g
25,93zł/kg

precio: 3,89 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2026-12-17
Bio Planet Bio Planet Salvado de Bio Planet Bio Planet Salvado de
Avena BIO 300 g
27,27zł/kg

precio: 8,18 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-11-30
PRECIO REDUCIDO -10%
Melvit Salvado de trigo sarraceno Melvit Salvado de trigo sarraceno
200 g 200 g
25,05zł/kg

precio: 5,01 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-01-09
Melvit Melvit Salvado de avena 200 Melvit Melvit Salvado de avena 200
g 200 g
19,95zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-04-13
Oleofarm Oleofarm lino budwigowe Oleofarm Oleofarm lino budwigowe
de oro 450 g
28,56zł/kg

precio: 12,85 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2028-05-30
Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
Secos 150 g
89,73zł/kg

precio: 13,46 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-28
Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
BIO 100 g
109,90zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-05
Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
135,00zł/kg

precio: 13,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
Brasil BIO 150 g
169,27zł/kg

precio: 25,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
gluten Bio Planet BIO 200 g
52,65zł/kg

precio: 10,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
123,30zł/kg

precio: 12,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
sultanas sin gluten BIO 400 g
45,00zł/kg

precio: 18 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
Basmati Integral 500 g
23,78zł/kg

precio: 11,89 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-24
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5