Bálsamo de limón té expreso

Posti
48Bálsamo de limón té expreso
Zioła wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz mają korzystny wpływ na samopoczucie. Melisa - działa odprężająco i kojąco na system nerwowy - pozwala utrzymać stan relaksacyjny organizmu oraz ułatwia zasypianie - wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego Czy wiesz, że... w kuchni francuskiej melisa stosowana jest jako przyprawa do sosów, mięs i marynat. Na jej bazie przygotowuje się również nalewkę o nazwie „karmelitańska dusza”.
Bálsamo de limón té expresoBálsamo de limón té expreso
masa netto

masa netto

20 szt.

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-31

pojemność

cena za sztukę

0,16 zł / szt.

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900888014593

5900888014593

precio: 3,11 zł

3.11 PLN 2028-01-31 NewCondition
Posti Bálsamo de limón té Posti Bálsamo de limón té
expreso 20 szt.

precio: 3,14 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-03-30
ziele melisy (Melissa officinalis)
Wartości odżywcze (%)100 g
wartość energetyczna 157 kJ/37 kcal
węglowodany 9,2 g
w tym cukry 7,7 g
Zawiera znikome ilości tłuszczu (w tym kwasów tłuszczowych nasyconych), białka i soli.

Zioła wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz mają korzystny wpływ na samopoczucie. Melisa - działa odprężająco i kojąco na system nerwowy - pozwala utrzymać stan relaksacyjny organizmu oraz ułatwia zasypianie - wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego Czy wiesz, że... w kuchni francuskiej melisa stosowana jest jako przyprawa do sosów, mięs i marynat. Na jej bazie przygotowuje się również nalewkę o nazwie „karmelitańska dusza”.
Características:mądra natura inspiruje - 100% naturalne składniki, tylko polskie zioła
Advertencia de seguridad:Nie należy stosować u osób nadwrażliwych na liść melisy. Zrównoważona dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
marca:Posti
Sobre la marca:Posti Ponad 60 lat
Nombre del producto regulado legalmente:Herbatka ziołowa ekspresowa.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób parzenia: Do filiżanki włóż jedną torebkę melisy i zalej 200 ml świeżo zagotowanej wody. Zaparzaj 5 - 7 minut pod przykryciem. Zalecamy spożywanie naparu z 1 torebki 2 razy dziennie.
Tipo de embalaje:Karton
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Herbapol Herbapol Herbarium Té de Herbapol Herbapol Herbarium Té de
    hierbas polaco con bálsamo de limón 20 szt.

    precio: 4,44 zł

    PLN
    1
    31
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Herbapol Herbapol Tea Garden Té Herbapol Herbapol Tea Garden Té
    de rosa mosqueta 20 torebek

    precio: 5,83 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-12-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Té Herbapol Herbapol Herbarium Té
    polaco manzanilla 20 torebek

    precio: 4,47 zł

    PLN
    1
    48
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Posti a base de plantas de té 20 Posti a base de plantas de té 20
    bolsas de manzanilla 20 szt.

    precio: 3,23 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Bifix Té de hierbas Bifix 20 Bifix Té de hierbas Bifix 20
    bolsas de bálsamo de limón 20 szt.

    precio: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-05-14
    Bifix Té de Bush rojo africano Bifix Té de Bush rojo africano
    Bifix Rooibos 20 szt.

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-05-26
    Herbapol Herbapol Herbarium Polaco Herbapol Herbapol Herbarium Polaco
    té de hierbas de hinojo 20 torebek

    precio: 4,66 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad
    2028-05-30
    Posti el té verde 20 bolsas Posti el té verde 20 bolsas
    20 szt.

    precio: 5,72 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Posti yunnan hoja de té negro Posti yunnan hoja de té negro
    80 g
    85,38zł/kg

    precio: 6,83 zł

    PLN
    1
    25
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Posti Posti Yunan té verde con Posti Posti Yunan té verde con
    limón 20 szt.

    precio: 5,80 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad
    2027-11-30
    Posti hoja de té verde Posti hoja de té verde
    100 g
    68,30zł/kg

    precio: 6,83 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2029-03-30
    Posti Posti
    20 torebek

    precio: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2027-10-10
    Posti té de hierbas 20 bolsas Posti té de hierbas 20 bolsas
    Mint 30 g
    108,33zł/kg

    precio: 3,25 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Posti Earl Grey té negro de hojas Posti Earl Grey té negro de hojas
    con sabor roto 80 g
    81,88zł/kg

    precio: 6,55 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-02-28
    Posti madras hoja caduca té negro Posti madras hoja caduca té negro
    roto 80 g
    85,38zł/kg

    precio: 6,83 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2029-05-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5