aceitunas verdes deshuesadas rellenas de anchoa

Jolca
aceitunas verdes deshuesadas rellenas de anchoaaceitunas verdes deshuesadas rellenas de anchoa
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-02-19

pojemność

cena za kilogram

32,93 zł / kg

kraj

País de origen

Hiszpania

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8410667005706

8410667005706

precio: 9,88 zł

9.88 PLN 2029-02-19 NewCondition
woda, oliwki zielone (Manzanilla de Sevilla), nadzienie z anchovis 6 % (anchovies, stabilizator - alginian sodu), substancja wzmacniająca smak i zapach (glutaminian sodu), sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy i mlekowy), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna641 kJ (156 kcal)
Tłuszcz16,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,0 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko1,3 g
Sól3,8 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Ryba : Zawiera
PRODUKT MOŻE ZAWIERAĆ PESTKI LUB FRAGMENTY PESTEK.
marca:Jolca
Nombre del producto regulado legalmente:Oliwki zielone nadziewane anchois. Produkt pasteryzowany.
Conservación:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Tipo de embalaje:Puszka
País de origen:Hiszpania
Dirección de devolución:
Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
rellenas de limón 300 g
32,93zł/kg

precio: 9,88 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2029-01-21
Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
rellenas con queso azul 300 g
32,93zł/kg

precio: 9,88 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2029-01-09
Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
rellenas con pimientos jalapeños 300 g
32,93zł/kg

precio: 9,88 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-12-03
Jamar Remolachas marinadas Jamar Remolachas marinadas
ralladas Jamar 300 g
14,43zł/kg

precio: 4,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-12-31
Rolnik chips de remolacha Rolnik chips de remolacha
300 g
15,67zł/kg

precio: 4,70 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-06-28
Runoland Runoland boletus marinado Runoland Runoland boletus marinado
BIO 300 g
106,63zł/kg

precio: 31,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-30
Runoland Runoland Maślaki BIO Runoland Runoland Maślaki BIO
marinado 300 g
58,40zł/kg

precio: 17,52 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-09-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Borowiki Marynowane 300 g
78,67zł/kg

precio: 23,60 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-01-30
Jolca Jolca Aceitunas verdes sin Jolca Jolca Aceitunas verdes sin
semillas. 230 g
40,30zł/kg

precio: 9,27 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-10-14
Jolca Aceitunas negras Jolca, sin Jolca Aceitunas negras Jolca, sin
pepitas 230 g
42,91zł/kg

precio: 9,87 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-05-22
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5