almohadas de cereales Lubella Mlekołaki Figuraki Choco rellenos de granos enteros

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1820 kJ/ 433 kcal |
| Tłuszcz | 13 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,2 g |
| Węglowodany | 68 g |
| - w tym cukry | 43 g |
| Błonnik | 6,3 g |
| Białko | 7,8 g |
| Sól | 0,93 g |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Soja : | Zawiera |
Chrup prosto z paczki albo dodaj do mleka!
Z pełnym ziarnem
Pełne ziarno zawarte w Mlekołakach dostarcza naturalnego błonnika pokarmowego.
Zbożowe poduszki z nadzieniem o smaku czekoladowym
ul. Wrotkowska 1
20-469 Lublin
ul. Wrotkowska 1
20-469 Lublin
precio: 5,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/cereales_maz_copos_de_maz_del_desayuno_sniadaniowe_kukurydziane/20564.htmlmąka (72 %): pszenna, pszenna pełnoziarnista (25 %), kukurydziana, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (5,0 %), olej słonecznikowy, kakao o obniżonej zawartoś(...)
precio: 6,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/conchas_de_chocolate_cereales_mlekolaki_sniadaniowe_muszelki_czekoladowe/20565.htmlprecio: 5,49 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_Kokardki_Farfalle/26229.htmlprecio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_Lubella_Swidry_fusilli_100_Integral_100_Pelne_Ziarno/26301.htmlprecio: 6,27 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Plumas_de_pasta_Lubella_penne_rigate_100_grano_integral_penne_rigate_100_Pelne_Ziarno/26302.htmlprecio: 6,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Espaguetis_Lubella_100_Integral_100_Pelne_Ziarno/26303.htmlprecio: 4,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Huevo_casero_Lubella_Country/32393.html






Carrito de compras